Нова універсальна пральна машина Samsung 4-в-1

  • Нова універсальна пральна машина Samsung 4-в-1

Samsung Electronics представила революційну систему прання FlexWash + FlexDry, подробиці про яку будуть розказані на міжнародній виставці CES 2017 в Лас-Вегасі.

Вона поєднує можливості двох пральних машин і двох сушарок в одному рішенні. Завдяки їй користувачі отримають максимальну свободу дій і зможуть прати речі в будь-якій ситуації саме так, як їм хочеться.

Система FlexWash + FlexDry підтримує кілька передових технологій прання від Samsung і є найбільш просунутим рішенням для сучасних зайнятих сімей. Система складається з двох суміщених машин з автономними відділеннями. Кожне з них підтримує унікальні особливості для виконання щоденних завдань з прання. Наприклад, FlexWash з фронтальним завантаженням білизни володіє найбільшою ємністю в своєму класі - п'ять кубічних футів дозволяють справлятися не тільки зі стандартними, але і громіздкими речами. У той же час FlexWash із завантаженням білизни в верхній частині пристрою надає додатковий кубічний фут ємності і призначена для окремої прання невеликих обсягів речей. Користувачі можуть керувати двома пральними машинами одночасно, при цьому задаючи для кожної з них різні параметри прання.

FlexDry справляється з великими обсягами речей і може висушувати кілька одиниць повсякденного одягу і нижньої білизни одночасно. Користувачі можуть розкласти одяг в спеціальній зоні Delicate Rack у верхній частині сушарки і акуратно почати висушувати її за допомогою контрольованого потоку теплого повітря. Спеціальна зона автоматично регулює інтенсивність нагріву в діапазоні від кімнатної температури і до 95 градусів за Фаренгейтом (35 градусів за Цельсієм) в залежності від типу тканини. Основна зона сушарки також використовує технологію MultiSteam від Samsung для дезінфекції речей і усунення запахів і складок.

Згідно з результатами дослідження Samsung, 87 відсотків американських користувачів сортує речі на темні і світлі, а також в залежності від типу їх тканини і ступеня забрудненості. У той же час 70 відсотків опитаних американців змушені запускати дві або більше прання поспіль для того, щоб впоратися з усім обсягом речей. Нова пральна система FlexWash + FlexDry була створена для перетворення ринку пральних машин. Вона дозволяє по-іншому подивитися на процес прання в цілому і сортування речей зокрема. Можливість управляти всіма чотирма відсіками одночасно і окремо один від одного задовольняє потребу користувачів у швидкій пранні з колишнім принципом поділу речей.

Нова пральна машина FlexWash підтримує три ключові технології прання від Samsung, а саме: SuperSpeed, PowerFoam і придушення вібрації Vibration Reduction Technology (VRT). SuperSpeed скорочує цикл прання з звичних 60 хвилин до півгодини, тоді як технологія PowerFoam застосовує інноваційну суміш води, повітря і миючого засобу для глибокого очищення навіть найбільших елементів одягу. VRT дозволяє мінімізувати вібрацію і знизити рівень шуму.

Пральна машина FlexWash не вимагає наявності двох окремих каналів подачі води, відповідно, для її встановлення не знадобиться викликати майстра. Додатково до цього, зручна конструкція машин і сушарок дозволяє користувачам легко завантажувати і вивантажувати білизну. Окремої згадки заслуговує прозоре скло, з яким перевірка циклу прання буде миттєвою.

FlexWash + FlexDry сумісні з технологією Інтернету речей, а значить користувачі зможуть управляти роботою системи FlexWash + FlexDry прямо на своїх смартфонах з додатком Samsung Smart Home. З ним можна запускати і зупиняти роботу пристрою, а також контролювати всі цикли прання обох машин.

Кожна пральна машина з зв'язки FlexWash + FlexDry є лауреатом премії CES Innovation Award в 2017 році. Таким чином вони продовжують серію перемог компанії Samsung в категорії інновацій. Нагадаємо, в 2015 році нагороду отримала технологія activewash, а в 2016 журі відзначило пральну машину AddWashTM.

2017-06-13 11:28:37
0
598

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Samsung представить новий роботизований пилосос POWERbot VR7000 на CES 2017

Samsung представить новий роботизований пилосос POWERbot VR7000 на CES 2017

Samsung Electronics анонсувала нове покоління інноваційної серії роботизованих пилососів POWERbotTM - VR7000. Модель буде представлена на міжнародній виставці CES 2017, яка пройде в Лас-Вегасі в період з 5 по 8 січня 2017 року. Ключовими особливостями нової моделі стануть велика потужність всмоктування і елегантний дизайн: при відносно невеликій висоті (9,7 сантиметра) VR7000 на 28 відсотків то..

2017-06-13 11:29:56
0
590
Інноваційні кондиціонери LG: життя в атмосфері чистого і свіжого повітря

Інноваційні кондиціонери LG: життя в атмосфері чистого і свіжого повітря

Стильне доповнення життєвого простору - інноваційна кліматична техніка. Маркетологи інтернет-магазину «Алло» надали список кондиціонерів LG, які втілюють в собі турботу про свіжість повітря і бездоганну ефективність. Які характеристики пристроїв варті уваги українських покупців? Кондиціонер LG A12IWK - гармонійний альянс розкоші і високих технологій. Інверторна модель, представлена на http://al..

2017-06-13 11:33:50
0
531
Electrolux анонсувала новий блендер ESB2500

Electrolux анонсувала новий блендер ESB2500

Якщо ще зовсім недавно все куталися в теплі шарфи і пальто, то зараз весна міцно зміцнила свої позиції за вікном. Саме час замислитися над тим, як зустріти весняно-літній сезон повним сил, енергії і бадьорості. Наша порада - почати зі здорового харчування, і в цьому вам допоможе спортивний блендер Electrolux ESB2500. Напевно, кожен з нас хотів би приділяти більше уваги своєму здоров'ю і фізи..

2017-07-27 12:25:33
0
665